سایت اختصاصی بهنام رضاقلی‌زاده

این وبلاگ در مورد مدیریت رسانه و علوم ارتباطات می باشد
 
پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو یی و تلویزیونی مراکز استانها
ساعت ۱٠:۳۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢٧ : توسط : بهنام رضاقلی زاده

 پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها که از بیست و یکم خرداد در محمود آباد مازندران برگزارشد بیش از هزار نفر از هنرمندان وبرنامه سازان و مدیران رسانه ای کشور حضورداشتند. دراین جشنواره دوستان عزیزم آقای محمد باقر سپهری به مقام پژوهشگربرتر و آقای امین رسولی به مقام های اول کارگردانی ٬ تهیه کنندگی و نویسندگی نایل آمدند.


 
رتبه ۱۹۰ برای ایران از لحاظ کیفیت زندگی
ساعت ۱٢:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢۳ : توسط : بهنام رضاقلی زاده

در گزارش سالیانه کیفیت زندگی در سال ۲۰۰۷ ایران از بین ۱۹۵ کشور جهان قبل از کشورهای افغانستان ،سودان ، یمن، سومالی و عراق در رتبه ۱۹۰ قرار گرفت. این گزارش بر اساس شاخص های مختلفی تهیه و تنظیم شده است که در لینک زیر نظر شما را به آن جلب می کنم.

لینک


 
دانشگاههای برتر دنیا در سال۲۰۰۶
ساعت ٤:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٥ : توسط : بهنام رضاقلی زاده

آگاهی یافتن از دانشگاههای مختلف در دنیا و سیستمهای آموزشی آنها و همچنین تبادلات علمی و آموزشی بین دانشجویان کشور های مختلف در این دهکده جهانی جزو ضروریات پیشرفت و توسعه علمی به شمار می آید. لینک زیر لیستی از ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا و همچنین دانشگاههای برتر در قاره های مختلف دنیا را نشان می دهد.

لینک


 
نتایج هشتمین جشنواره بین المللی رادیو
ساعت ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٥ : توسط : بهنام رضاقلی زاده

در هشتمین جشنواره بین المللی رادیو که از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت در مشهد برگزار شد در رقابتی که بیش از ۳۰ کشور از چهار قاره جهان در آن حضور داشتند در بخش ساخت نشانه ایستگاه رادیویی (Arm Station) جایزه اول شامل مدال و نشان جشنواره ٬ اوح تقدیر و ۱۵۰۰ یورو به دوست عزیزم آقای امین رسولی اعطا شد و ایستگاه TBS ژاپن در رتبه دوم ایستاد.